Piłka Nożna

Romanowicz wraca do ŁKS

Pogoń Siedlce poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony klubu o odejściu wypożyczonego Jakuba Romanowicza. Tym samym 19-latek wrócił do Łódzkiego Klubu Sportowego.

Lewy pomocnik w minionym sezonie zagrał 16 spotkaniach Pogoni w II lidze i jednym w Totolotek Pucharze Polski. Zdecydowaną większość minut rozegrał w 2019 roku, a w rundzie wiosennej pojawił się na placu gry tylko trzykrotnie na ostatnie minuty meczów.

Niewykluczone, że „Siara” w sezonie 2020/21 zostanie ponownie wypożyczony do innego klubu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119