W Częstochowie bez Marciniaka i Małachowskiego

Już za dwa dni Łódzki Klub Sportowy zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Podczas konferencji, trener łodzian opowiedział o sytuacji kadrowej przed najbliższym meczem.

W Częstochowie nie zagra Adam Marciniak i Adrian Małachowski. Kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego już od kilku tygodni walczy z kontuzją i przez dłuższy czas trenował indywidualnie. Ten drugi natomiast w trakcie swojego debiutu z przeplatanką na piersi sfaulował zawodnika Puszczy na tyle agresywnie, że po czerwonej kartce został ukarany pauzą na dwa kolejne mecze. Najprawdopodobniej w składzie nie zobaczymy też Tutyskinasa, który dopiero w dniu konferencji (czwartek) wraca ze zgrupowania.

– Jeżeli chodzi o urazy to Adam Marciniak był tym zawodnikiem, który trenował indywidualnie, teraz trenuje już z zespołem. Natomiast nie mieliśmy do dyspozycji Olka Bobka, który wrócił dopiero wczoraj i miał indywidualny trening po południu. Tutyskinas będzie dopiero dzisiaj i na pewno nie będziemy mieli do dyspozycji Adriana Małachowskiego, który będzie pauzował za czerwoną kartkę. Pozostali byli w treningu, niektórzy zagrali w drugiej drużynie w niedzielę. Takie były właśnie plany, mamy jeszcze trening dzisiaj i jutro popołudniu, na mecz wyjeżdżamy w sobotę – powiedział na przedmeczowej konferencji trener Kazimierz Moskal.

Fot. ŁKS Łódź