Piłka Nożna

Dawid Kort z premierowym trafieniem dla ŁKS!

Środowy wieczór był wyjątkowy dla Dawida Korta. Pomocnik zdobył swoją pierwszą oficjalną bramkę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego.

Nowy zawodnik biało-czerwono-białych trafił do siatki w pucharowym meczu, ze swoim byłym klubem – Stalą Mielec. Kort wyprowadził ełkaesiaków na prowadzenie w pierwszej połowie. Gracz bardzo sprytnie zachował się w polu karnym mielczan i ładnym uderzeniem trafił do siatki.

Na swoje debiutanckie trafienie w ŁKS-ie czekał 478 minut. Bramkarza rywali pokonał w ósmym oficjalnym meczu w koszulce z przeplatanką na piersi.

Z szerokiej kadry Łódzkiego Klubu Sportowego na debiutanckie trafienie czekają jeszcze Oskar Koprowski, Mateusz Bąkowicz, Jan Kuźma, Javi Moreno, Marcel Wszołek, Władysław Ochronczuk, Bartosz Biel, Jakub Romanowicz, Nelson Balongo, a także dwaj nowi piłkarze – Grzegorz Glapka i Artemijus Tutyskinas.

Fot. Cyfrasport

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0