VeraSport nowym partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego

W ostatnich dniach ŁKS poszerza swoje grono sponsorów i partnerów klubowych. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że do tej grupy dołącza łódzka firma VeraSport, największe komercyjne centrum sportu w Polsce. Umowa pomiędzy klubem a jego nowym partnerem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Jednym z największych atutów VeraSport jest ogromna powierzchnia obiektów należących do centrum, obejmujących aż dziewięć stref sportu. Osoby odwiedzające Siewną 15 mają możliwość uprawiać zarówno gry zespołowe, jak i skorzystać z siłowni. W ramach umowy partnerskiej pomiędzy centrum a ŁKS-em, „Rycerze Wiosny” będą mieli do dyspozycji zarówno przestrzeń treningową, jak i wsparcie trenerów z VeraSport.

Naszą ambicją jest skupianie pod jednym dachem najlepszych łódzkich sportowców i najlepszych łódzkich drużyn, w wielu dyscyplinach. Zgodnie z hasłem „najwięcej sportu w mieście” chcemy odpowiadać na wymagania zarówno osób amatorsko uprawiających sport jak i profesjonalistów, którzy dzięki nam będą mogli „osiągać więcej”. ŁKS jest dla nas bardzo ważnym partnerem, z którym od lat łączą nas przyjacielskie relacje – zdradził Przemysław Szews z Vera Sport

Jak zapowiedzieli przedstawiciele VeraSport, kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli liczyć także na zniżki oraz karnety do centrum.

Fot. ŁKS Łódź