NewsPiłka Nożna

VeraSport nowym partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego

W ostatnich dniach ŁKS poszerza swoje grono sponsorów i partnerów klubowych. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że do tej grupy dołącza łódzka firma VeraSport, największe komercyjne centrum sportu w Polsce. Umowa pomiędzy klubem a jego nowym partnerem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Jednym z największych atutów VeraSport jest ogromna powierzchnia obiektów należących do centrum, obejmujących aż dziewięć stref sportu. Osoby odwiedzające Siewną 15 mają możliwość uprawiać zarówno gry zespołowe, jak i skorzystać z siłowni. W ramach umowy partnerskiej pomiędzy centrum a ŁKS-em, „Rycerze Wiosny” będą mieli do dyspozycji zarówno przestrzeń treningową, jak i wsparcie trenerów z VeraSport.

Naszą ambicją jest skupianie pod jednym dachem najlepszych łódzkich sportowców i najlepszych łódzkich drużyn, w wielu dyscyplinach. Zgodnie z hasłem „najwięcej sportu w mieście” chcemy odpowiadać na wymagania zarówno osób amatorsko uprawiających sport jak i profesjonalistów, którzy dzięki nam będą mogli „osiągać więcej”. ŁKS jest dla nas bardzo ważnym partnerem, z którym od lat łączą nas przyjacielskie relacje – zdradził Przemysław Szews z Vera Sport

Jak zapowiedzieli przedstawiciele VeraSport, kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli liczyć także na zniżki oraz karnety do centrum.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119