Trójka ełkaesiaków w „11 kozaków”!

Portal Weszło.com po każdej kolejce PKO BP Ekstraklasy publikuje subiektywne zestawienia najlepszych i najgorszych piłkarzy minionego weekendu. Po raz pierwszy od dłuższego czasu w tym pierwszym znaleźli się przedstawiciele ŁKS-u. I to od razu trzech na raz!

Ostatnim zawodnikiem biało-czerwono-białych, który miał okazję znaleźć się wśród kozaków kolejki był Arkadiusz Malarz. Kapitan „Rycerzy Wiosny” zdobył to wyróżnienie po meczu z… Rakowem Częstochowa w ramach 28 serii gier. Tym razem po meczu z Rakowem w 36 kolejce do 11 kozaków weszli Pirulo, Corral oraz Trąbka.
Każdy w wyżej wymienionej trójki wśród najlepszych zawodników kolejki znalazł się po raz pierwszy w tym sezonie. To nie dziwi patrząc na znakomity w ich wykonaniu mecz z Rakowem Częstochowa.

W drugim zestawieniu, „11 badziewiaków”, znalazło się dwóch zawodników Rakowa – Bartl oraz Gliwa, a także dobrze znany w Łodzi pomocnik warszawskiej Legii – Piotr Pyrdoł.

Obie 11 znajdziecie pod tym LINKIEM

Foto: Artur Kraszewski