Tomasz Salski: Żałujemy sprzedaży Ratajczyka

W ostatnim letnim oknie transferowym ŁKS opuścił Adam Ratajczyk, czyli zawodnik uważany za największy talent naszego klubu. Jak się okazuje – był to ruch, którego dzisiaj dość mocno żałuje prezes Tomasz Salski.

Podczas letniego okna transferowego etatowy młodzieżowiec „Rycerzy Wiosny” – Adam Ratajczyk – pożegnał się z ŁKS-em. Młody skrzydłowy przeniósł się wówczas do ekstraklasowego Zagłębia Lubin, w którym jednak nie zdołał się przebić i jak dotąd rozegrał w nowym klubie zaledwie 3 mecze.

Podczas „Strefy Kibica” do całej sytuacji odniósł się prezes Tomasz Salski, który nie krył, że sprzedać Ratajczyka nie była najlepszym możliwym posunięciem:

Z punktu widzenia sportowego żałujemy sprzedaży Adama Ratajczyka, a zwłaszcza żałuje tego dyrektor sportowy. Taka jednak była wizja Adama i jak sądzę, jego menadżera. To są trudne decyzje dotyczącego tego, czy jesteśmy w stanie przedłużyć z zawodnikiem kontrakt i tego, co jest lepsze dla piłkarza i klubu. Celem Adama i jego menedżera była ekstraklasa.