Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Tomasz Salski: Żałujemy sprzedaży Ratajczyka

W ostatnim letnim oknie transferowym ŁKS opuścił Adam Ratajczyk, czyli zawodnik uważany za największy talent naszego klubu. Jak się okazuje – był to ruch, którego dzisiaj dość mocno żałuje prezes Tomasz Salski.

Podczas letniego okna transferowego etatowy młodzieżowiec „Rycerzy Wiosny” – Adam Ratajczyk – pożegnał się z ŁKS-em. Młody skrzydłowy przeniósł się wówczas do ekstraklasowego Zagłębia Lubin, w którym jednak nie zdołał się przebić i jak dotąd rozegrał w nowym klubie zaledwie 3 mecze.

Podczas „Strefy Kibica” do całej sytuacji odniósł się prezes Tomasz Salski, który nie krył, że sprzedać Ratajczyka nie była najlepszym możliwym posunięciem:

Z punktu widzenia sportowego żałujemy sprzedaży Adama Ratajczyka, a zwłaszcza żałuje tego dyrektor sportowy. Taka jednak była wizja Adama i jak sądzę, jego menadżera. To są trudne decyzje dotyczącego tego, czy jesteśmy w stanie przedłużyć z zawodnikiem kontrakt i tego, co jest lepsze dla piłkarza i klubu. Celem Adama i jego menedżera była ekstraklasa.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119