Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Tejan nie zagra z Koroną?

Kay Tejan doznał kontuzji podczas ostatniego meczu ligowego z Ruchem Chorzów i jego występ w piątkowym spotkaniu z Koroną Kielce jest mało prawdopodobny – o czym sam poinformował na Twitterze. 

Holender został zapytany o swój stan zdrowia, przez jednego z kibiców. Tejan postanowił odpisać i przekazał informacje, że raczej nie będzie mógł wystąpić przeciwko kielczanom. 

Cześć dziękuję, że pytasz. Z każdym dniem jest lepiej. Chyba nie zagram w tym tygodniu (mecz z Koroną), ale w następnym tygodniu muszę dla was zagrać (mecz derbowy z Widzewem) – napisał na Twitterze, napastnik ŁKS.

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119