Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Super Express: ŁKS dostał ofertę za Daniego

Według doniesień „Super Expressu” Łódzki Klub Sportowy otrzymał pierwszą ofertę transferową za Daniego Ramireza. Zainteresowany pozyskaniem Hiszpana jest Lech Poznań.

Zdaniem dziennikarza „SE” Piotra Koźmińskiego pomocnikiem łodzian interesuje się kilka klubów, ale to „Kolejorz” złożył ofertę wykupu zawodnika. Włodarze Lecha przesłali swoją ofertę zarówno klubowi jak i Daniemu.

Kwota którą proponują poznaniacy nie została ujawniona, lecz pewne jest, że Hiszpanowi zaoferowano sporą podwyżkę względem tego co zarabia w Łodzi.

Według naszych informacji i zapowiedzi prezesa Tomasza Salskiego i dyrektora sportowego Krzysztofa Przytuły odejście Ramireza zimą jest mało prawdopodobne. 27-latek jest kluczowym zawodnikiem łodzian i jego obecność w zespole podczas batalii o utrzymanie w Ekstraklasie może okazać się decydująca.

– Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych piłkarzy wyjechał z obozu w Turcji. Nie pozwolę na to. To nasz priorytet, by kluczowi zawodnicy nie odchodzili w okresie przygotowawczym. Na Daniego można było patrzeć przez 20 kolejek, odpowiedni czas, żeby się zdecydować – powiedział kilka tygodni temu w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Krzysztof Przytuła.

Sam zawodnik wydaje się być zadowolony z życia w Łodzi i z entuzjazmem wrócił do treningów z drużyną.

Piotr Koźmiński, który jest w Polsce szanowanym dziennikarzem sportowym również uważa, że odejście piłkarza zimą z ŁKS-u jest mało prawdopodobne, a do ewentualnej sprzedaży byłego piłkarza Stomilu Olsztyn może dojść latem.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119