Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Stipe Jurić zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi!

Łódzki Klub Sportowy uprawnił do gry w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi Stipe Juricia. Bośniak z chorwackim paszportem będzie więc mógł wystąpić już w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Łęczna.

Stipe Jurić wrócił do treningów z ŁKS-em w poprzednim tygodniu. W minioną sobotę napastnik rodem z Bałkanów zagrał w meczu drugiej drużyny z rezerwami Jagielloni, ale nie zdołał wpisać się do protokołu meczowego ani bramką, ani asystą. Okazja na pierwsze w tym sezonie punkty w klasyfikacji kanadyjskiej może przyjść w pierwszej drużynie.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na rozgrywki Fortuna 1. Ligi liczy aktualnie 28 zawodników.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet: 

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kołba, Marek Kozioł.

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga, Marcel Wszołek.

Pomocnicy: Bartosz Biel, Kelechukwu Ibe-Torti, Dawid Kort, Mateusz Kowalczyk, Jan Kuźma, Javi Moreno, Damian Nowacki, Jakub Romanowicz, Pirulo, Michał Trąbka, Władysław Ochronczuk.

Napastnicy: Piotr Janczukowicz, Maciej Radaszkiewicz, Nelson Balongo, Stipe Jurić.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119