Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Stipe Jurić zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi!

Łódzki Klub Sportowy uprawnił do gry w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi Stipe Juricia. Bośniak z chorwackim paszportem będzie więc mógł wystąpić już w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Łęczna.

Stipe Jurić wrócił do treningów z ŁKS-em w poprzednim tygodniu. W minioną sobotę napastnik rodem z Bałkanów zagrał w meczu drugiej drużyny z rezerwami Jagielloni, ale nie zdołał wpisać się do protokołu meczowego ani bramką, ani asystą. Okazja na pierwsze w tym sezonie punkty w klasyfikacji kanadyjskiej może przyjść w pierwszej drużynie.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na rozgrywki Fortuna 1. Ligi liczy aktualnie 28 zawodników.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kołba, Marek Kozioł.

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga, Marcel Wszołek.

Pomocnicy: Bartosz Biel, Kelechukwu Ibe-Torti, Dawid Kort, Mateusz Kowalczyk, Jan Kuźma, Javi Moreno, Damian Nowacki, Jakub Romanowicz, Pirulo, Michał Trąbka, Władysław Ochronczuk.

Napastnicy: Piotr Janczukowicz, Maciej Radaszkiewicz, Nelson Balongo, Stipe Jurić.