Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sprzedaż biletów na mecz z Sandecją

Już w niedzielę ŁKS podejmie na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz, choć formalnie w roli gospodarza wystąpią „Biało-Czarni”. Z tego powodu na to spotkanie nie będą obowiązywać karnety, choć dla karnetowiczów jest przygotowana specjalna cena biletów.

Do ligowego starcia z Sandecją już niedługo, a co ważne, na to spotkanie również karnetowicze będą musieli zakupić bilet. W terminarzu rozgrywek na 10. kolejkę I Ligi zaplanowany był mecz ŁKS-u w Nowym Sączu, jednak na prośbę „Sączersów” spotkanie odbędzie się w Łodzi. Własnie z tego względu nie obowiązują na niego karnety Łódzkiego Klubu Sportowego. Mimo tego, bycie karnetowiczem wciąż przynosi korzyści, ponieważ dla nich została przygotowana specjalna cena biletu na to spotkanie.

Bilety na mecz dostępne są w kasie biletowej Łódź Sport Arena (poniżej harmonogram sprzedaży i ceny biletów) oraz w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl).

Instrukcja zakupu biletu na domowe mecze przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Sandecja”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Cennik biletów na mecz z Sandecją (26 września, godz. 18):

 • (bez karnetu) A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
 • (z karnetem na cały sezon, rundę jesienną lub Fanatyk) A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)
 • VIP: 80 zł (normalny) lub 70 zł (normalny dla karnetowiczów), 70 zł (ulgowy) lub 60 zł (ulgowy dla karnetowiczów)
 • VIP GOLD: 150 zł

Harmonogram sprzedaży w kasach (Łódź Sport Arena):

 • Piątek, 24 września: godz. 10 – 16
 • Sobota, 25 września: godz. 11 – 13
 • Niedziela, 26 września (dzień meczu Sandecja – ŁKS): od godz. 14 do końca pierwszej połowy – kasy przy al. Unii

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119