Piłka NożnaTransfery

Pierwszy Irańczyk w historii ŁKS!

Yadegar Rostami został zaprezentowany jako nowy zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego. 20-letni pomocnik jest pierwszym Irańczykiem, który będzie miał możliwość występów z przeplatanką na piersi.

Wychowanek KIA Academy FC, został 101. obcokrajowcem w piłkarskiej drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego. Stranieri rozegrali dla ŁKS, 2 124 spotkania. Strzelili 242 gole. W obu klasyfikacjach, Pirulo nie ma sobie równych (147 występów, 41 goli).

W kadrze biało-czerwono-białych jest obecnie 11 obcokrajowców: Dani Ramirez, Pirulo (obaj Hiszpania), Levent Gülen (Szwajcaria), Stipe Jurić (Chorwacja), Artemijus Tutyškinas (Litwa), Riza Durmisi (Dania), Engjëll Hoti (Albania), Kay Tejan (Holandia), Adrien Louveau (Francja), Husein Balić (Austria) oraz właśnie Yadegar Rostami (Iran).

historii ŁKS mamy 18 krajów, które miały tylko jednego przedstawiciela w klubie. Na tej liście znajdują się: Albania (Engjëll Hoti), Australia (Labinot Haliti), Bułgaria (Swetosław Byrkaniczkow), Demokratyczna Republika Konga (Nelson Balongo), Gambia (Yankuba Cessay), Gruzja (Mamia Dżikia), Kamerun (Francois Endene), Kanada (Maksym Kowal), Łotwa (Olegs Laizans), Niemcy (Rafal Wodniok), Portugalia (Ricardo Guima), Rumunia (Daniel Celea), Słowenia (Tadej Vidmajer), Szwecja (Nazad Assad), Urugwaj (Claudio Milar), Francja (Adrien Louveau), Szwajcaria (Levent Gülen) i wspomniany Iran (Yadegar Rostami).

fot. Pogoń Szczecin

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119