Spotkanie z sąsiadem z ligowej tabeli. Zapowiedź meczu ŁKS II – Broń Radom

Nieco ponad godzinę, po zakończeniu spotkania pierwszego zespołu ŁKS, z Podbeskidziem Bielsko-Biała, na murawę wybiegną rezerwy biało-czerwono-białych, które podejmą na własnym obiekcie, Broń Radom. Mecz rozpocznie się o godz. 16:00.

Podopieczni Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka, po serii czterech porażek z rzędu, w końcu odnieśli komplet punktów. W miniony weekend ełkaesiacy pokonali na wyjeździe Mamry Giżycko 3:1, po trafieniach Jana Kuźmy, Jakuba Romanowicza oraz Macieja Radaszkiewicza. 

Łodzianie i radomianie obecnie mają na koncie po dziesięć punktów. Wyżej w tabeli jest Broń, która ma lepszy bilans bramkowy (o jedno trafienie), ale też rozegrała jedno spotkanie mniej. Ewentualna wygrana jednej z drużyn pozwoli jej na awans do górnej połówki tabeli.

Niewykluczone, że młodzi ełkaesiacy zostaną wzmocnieni kilkoma piłkarzami z pierwszego zespołu, który swój mecz rozegra kilka godzin, przed pierwszym gwizdkiem, starcia ŁKS II – Broń. 

Tak jak wspominaliśmy mecz rozpocznie się o 16:00, w Ośrodku Treningowym na Minerskiej. Koszt biletu to 10 zł, a można go zakupić tuż przed wejściem na obiekt (przy bramie od strony ul. Minerskiej).

Foto: Lens Strong