Raport kartkowy: Trzech zagrożonych w ŁKS-ie, GKS w osłabieniu

Wielkimi krokami nadchodzi początek piłkarskiej wiosny w Fortuna 1. Lidze. Podczas premierowego meczu ŁKS-u w tym roku, już trzech z biało-czerwono-białych będzie musiało baczyć na żółte kartki, w GKS-ie zaś nie zagra jeden z obrońców.

Już na starcie rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi, aż czterech zawodników będzie musiało obawiać się o zawieszenie za żółte kartki. Mowa tu o Macieju DąbrowskimNacho Monsalve Dawidzie Korcie (trzy kartki na swoim koncie ma też kontuzjowany Mieszko Lorenc, którego najprawdopodobniej nie zobaczymy na pierwszoligowych boiskach już do końca tego sezonu).

W drużynie rywali nie zobaczymy w niedzielę zaś Macieja Mańki, który w ostatnim meczu rundy jesiennej, z Chojniczanką Chojnice, ujrzał ósmą żółtą kartkę w tym sezonie. Zagrożony w zespole „Tyskich” jest zaś Patryk Mikita.

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 7 (zagrożony)

Mateusz Kowalczyk – 5

Pirulo – 4