Piłka Nożna

Rusza Fantasy 1 liga!

Rusza kolejna edycja kultowej gry Fantasy 1. Liga. Na stronie fantasy.1liga.org znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informacje odnośnie zasad, a redakcja ŁKSFANS zachęca do dołączenia do ligi stworzonej dla fanów Łódzkiego Klubu Sportowego. 

Dla kibiców „Rycerzy Wiosny” tego typy gry nie są niczym nowym. W ostatnim sezonie wielu z was bawiło się Fantasy Ekstraklasę. Po spadku łodzian z najwyższej klasy rozgrywkowej znów możemy się grać tyle, że w Fantasy 1. Ligę, na bardzo podobnych zasadach.

Gra polega na stworzeniu drużyny składającej się z 15 zawodników ze wszystkich klubów Fortuna 1 ligi. Na podstawie realnych rozgrywek, każdy gracz zdobywa punkty, między innymi za: występ w meczy, gola, asystę czy czyste konto. Po każdej ligowej kolejce punkty są automatycznie dodawane do tabeli, która na koniec rundy jesiennej rozstrzygnie całą zabawę.

Redakcja ŁKSFANS przygotowała dla kibiców biało-czerwono-białych specjalną ligę. Zachęcamy do dołączenia. Kod ligi to: cafb8db5


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119