Sytuacja kadrowa: Problemy zdrowotne Javiego

Przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała trener Ełkaesiaków, Kibu Vicuña, miał dobre i złe wiadomości dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. W meczowej dwudziestce może pojawić się kilku rekonwalescentów, ale nie jest pewny los Javiego Moreno, który zmaga się z urazem po meczu w Legnicy.

Powrót kontuzjowanych zawodników do składu

Na przełomie ostatnich dwóch tygodni ze składem zaczęli ponownie trenować RicardinhoAntonio DominguezMateusz Bąkowicz czy Maciej Dąbrowski. Wciąż jednak nie wiadomo czy wszyscy pojawią się w składzie meczowym na Podbeskidzie. Ricardinho pojawił się już na ławce rezerwowych w meczu z Miedzią, zatem można zakładać, że jest on najbliżej powrotu na murawę.

– Są piłkarze, którzy trenują z drużyną dłużej niż tydzień, ale sytuacja każdego z tych zawodników jest inna, ponieważ mieli oni różne kontuzje. Ale tak, są piłkarze, którzy mogą pojawić się jutro w pierwszym składzie albo na ławce rezerwowych – zdradził trener Vicuña

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Problemy zdrowotne wciąż nie omijają Łódzkiego Klubu Sportowego. W meczu z Miedzią Legnica boisko kontuzjowani opuścili Bartosz Szeliga oraz Jakub Tosik, a po meczu problemy zgłosił także Javi Moreno. Hiszpański skrzydłowy nie był w stanie przepracować w pełni środowego treningu i musiał go przedwcześnie zakończyć, a jego występ stoi aktualnie pod znakiem zapytania.

– Mamy jeszcze dzisiaj trening i zobaczymy czy może normalnie brać udział w zajęciach czy nie. To jest uraz mechaniczny, zależy wszystko od tego, jak się będzie czuł – wyjaśnił hiszpański szkoleniowiec

Fot. ŁKS Łódź