Składy na mecz ŁKS – Skra

Za niespełna godzinę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną spotkanie 2. kolejki Fortuna 1. ligi, ze Skrą Częstochowa. Przedstawiamy składy w jakich wystąpią obie drużyny.

ŁKS Łódź (wyjściowy skład): Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Maciej Dąbrowski, Adam Marciniak, Bartosz Szeliga – Maksymilian Rozwandowicz, Mikkel Rygaard, Michał Trąbka – Pirulo, Javi Moreno, Stipe Jurić.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt – Maciej Wolski, Adrian Klimczak, Jakub Tosik, Piotr Gryszkiewicz, Dariusz Gmosiński, Nacho Monsalve, Piotr Janczukowicz, Kelechukwu.

Skra Częstochowa (wyjściowy skład): Nikodem Sujecki – Adam Mesjasz, Marcin Stromecki, Piotr Nocoń, Rafał Brusiło, Maciej Mas, Krzysztof Napora, Łukasz Winiarczyk, Szymon Syzmański, Oskar Krzyżak, Dawid Niedbała.

Ławka rezerwowych: Bartosz Neugebauer – Mateusz Kos, Filip Arak, Dawid Wojtyra, Mikołaj Kwietniewski, Kamil Lukoszek, Bartosz Baranowicz, Oskar Krawczyk, Kamil Wojtyra.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport