Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Pirulo piłkarzem meczu z Chrobrym Głogów

Pirulo został wybrany przez czytelników ŁKSFANS.pl, najlepszym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego w meczu z Chrobrym Głogów.

Hiszpański skrzydłowy zdobył w sobotni wieczór dwie bramki dla ŁKS. Trafił do siatki trzy razy, ale w jednej sytuacji arbiter po analizie VAR nie uznał gola. 

Pirulo w sondzie na naszej stronie znacząco wyprzedził resztę stawki. 30-latek zdobył 51% wszystkich głosów. W pokonanym polu zostawił Michała Mokrzyckiego (15%) i Nacho Monsalve (13%).

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119