Składy na mecz ŁKS – Puszcza Niepołomice

Już za niespełna godzinę rozpocznie się kolejne spotkanie ełkaesiaków w nowym sezonie. Na Stadionie Króla, ŁKS zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy do zapoznania się ze składami na ten mecz.

ŁKS Łódź (skład wyjściowy): Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga – Michał Trąbka, Jan Kuźma, Mateusz Kowalczyk – Pirulo, Kelechukwu Ibe-Torti – Piotr Janczukowicz.

Ławka rezerwowych: Marek Kozioł, Władysław Ochronczuk, Bartosz Biel, Nelson Balongo, Dawid Kort, Javi Moreno, Oskar Koprowski, Mieszko Lorenc, Marcel Wszołek.

Puszcza Niepołomice (skład wyjściowy): Kewin Komar – Marcel Pięczek, Tomasz Wojcinowicz, Łukasz Sołowiej, Michał Koj, Grzegorz Aftyka – Wojciech Hajda, Jakub Serafin, Emile Thiakane, Hubert Tomalski – Lucjan Klisiewicz.

Ławka rezerwowych: Krzysztof Wróblewski, Piotr Mroziński, Michał Czarny, Rafał Boguski, Jakub Bartosz, Adam Kramarz, Szymon Jopek, Erik Cikos, Artur Siemaszko.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport