Składy: Miedź Legnica – ŁKS Łódź

Już za nieco mniej niż za godzinę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną mecz z Miedzią Legnica. Przedstawiamy składy obu zespołów na to spotkanie.

Miedź Legnica (wyjściowa jedenastka): Lenarcik – Mateuszek, Garuch, Chuca, Dominguez, Tront, Aurtenexte, Carolina, Mijusković, Śliwa, Makuch.

Ławka rezerwowych: Abramowicz – Carlos Julio, Zapolnik, Stróżyński, Garcia, Balcewicz, Lehaikre, Azikiewicz, Hoogenhout.

ŁKS Łódź (wyjściowa jedenastka): Marek Kozioł – Bartosz Szeliga, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak, Adrian Klimczak – Jakub Tosik, Pirulo, Michał Trąbka – Maciej Wolski, Javi Moreno, Piotr Janczukowicz.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt – Jan Sobociński, Mikkel Rygaard, Oskar Koprowski, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu, Ricardinho, Maksymilian Rozwandowicz, Stipe Jurić

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport