Składy: Górnik Łęczna – ŁKS Łódź

Już za niespełna godzinę rozpocznie się spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Górnikiem Łęczna. Przedstawiamy składy w jakich wystąpią obie drużyny.

Górnik Łęczna (skład wyjściowy): Maciej Gostomski – Damian Zbozień, Souleymane Cisse, Szymon Lewkot, Daniel Dziwniel – Dawid Tkacz, Damian Gąska, Michał Pawlik, Egzon Kryeziu – Karol Podliński, Miłosz Kozak.

Ławka rezerwowych: Tomasz Woźniak, Viktor Lykhovydko, Patryk Pierzak, Łukasz Grzeszczyk, Jakub Kwiatkowski, Łukasz Szramowski, Hubert Sobol, Jakub Bednarczyk, Karol Turek.

ŁKS Łódź (wyjściowy): Aleksander Bobek – Kamil Dankowski, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Artemijus Tutyškinas – Michał Mokrzycki, Vladyslav Okhronchuk, Mateusz Kowalczyk – Pirulo, Piotr Janczukowicz, Bartosz Szeliga.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Maciej Dąbrowski, Milan Spremo, Bartosz Biel, Dawid Kort, Maciej Śliwa, Grzegorz Glapka, Michał Trąbka, Stipe Jurić.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport