Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Nacho zadebiutował w Łódzkim Klubie Sportowym

W niedzielnym meczu ze Skrą Częstochowa, w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutował Nacho Monsalve. Środkowy obrońca z Hiszpanii jest piątym nowym graczem biało-czerwono-białych, który ma za sobą już pierwszy występ w zespole.

Wychowanek Atletico Madryt pojawił się na placu gry w przerwie, w miejsce Macieja Dąbrowskiego i rozegrał całą drugą połowę. 27-latek może do udanych zaliczyć to spotkanie, bo był pewnym punktem defensywy „Rycerzy Wiosny”. Dobrze wyprowadzał piłkę i kilka razy ofiarnie ratował zespół, gdy rywale mieli dobrą sytuację w polu karnym. Imponował też w starciach powietrznych. Przydarzył mu się jeden błąd przy wyprowadzeniu piłki, ale w porę go zażegnał. Przy drugim golu dla Skry starał się wybić piłkę, ale niefortunnie nabił jednego z rywali i później Kamil Wojtyra trafił do siatki.

Na debiut w pierwszym zespole musi poczekać jeszcze inny nowy gracz: Jan Kuźma. Z szerokiej kadry pierwszego zespołu na debiutancki mecz czekają też: Dariusz Gmosiński oraz dwaj młodzi bramkarze – Michał Kot oraz Aleksander Bobek.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119