Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Znamy już wszystkich rywali, z którymi przyjdzie nam się mierzyć w nowym sezonie!

Po barażowym meczu Arki Gdynia z Motorem Lublin poznaliśmy już wszystkie drużyny. które będą rywalizować w nowym sezonie Fortuna 1. Ligi. Sprawdźmy z kim przyjdzie nam walczyć o ligowe punkty. 

Dla Łódzkiego Klubu Sportowego i Ruchu Chorzów przygoda w PKO BP Ekstraklasie trwała tylko rok, a do dwóch beniaminków w ostatniej kolejce dołączyła Warta Poznań. Za to z 2. Ligi awansowali Pogoń Siedlce, Kotwica Kołobrzeg i Stal Stalowa Wola. Do elity po rocznej przerwie wróciła Lechia Gdańsk, a wraz z nią GKS Katowice. Po dzisiejszym finale baraży o awans do Ekstraklasy, który wygrał Motor Lublin poznaliśmy już wszystkich rywali w Fortuna 1. Lidze!

Lista zespołów grających w 1. Lidze w sezonie 2024/2025:

1. ŁKS Łódź

2. Warta Poznań

3. Ruch Chorzów

4. Arka Gdynia

5. Górnik Łęczna

6. Odra Opole

7. GKS Tychy

8. Stal Rzeszów

9. Znicz Pruszków

10. Polonia Warszawa

11. Termalica Bruk-Bet Nieciecza

12. Chrobry Głogów

13. Wisła Płock

14. Wisła Kraków 

15. Kotwica Kołobrzeg

16. Stal Stalowa Wola

17. Pogoń Siedlce 

18. Miedź Legnica 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119