NewsPiłka Nożna

Setny obcokrajowiec w Łódzkim Klubie Sportowym!

Transfer Huseina Balicia już na początku zapisał się w historii Łódzkiego Klubu Sportowego. Austriak jest setnym zagranicznym piłkarzem, który będzie miał okazje reprezentować biało-czerwono-białe barwy.

Balić jest jednocześnie drugim Austriakiem, który zagra w biało-czerwono-białych barwach. W sezonie 2011/12 w ŁKS-ie grał Ronald Gercaliu. Obrońca rozegrał z przeplatanką na piersi 12 spotkań, notując w tym czasie bramkę w pojedynku z Zagłębiem Lubin.

98 dotychczasowych obcokrajowców (bez Durmisiego i Balicia), którzy wystąpili w Łódzkim Klubie Sportowym rozegrało jak dotąd 2124 spotkań, w których zdobyli 242 bramki. Kolejne to z całą pewnością kwestia nadchodzącej rundy

Aktualnie w kadrze Łódzkiego Klubu Sportowego znajduje się dziesięciu obcokrajowców: Levent Gülen, Artemijus Tutyskinas, Adrien Louveau, Riza Durmisi, Pirulo, Engjell Hoti, Dani Ramirez, Kay Tejan, Stipe Jurić i Husein Balić.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119