Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Samu Corral: Liczymy, że w tak szczególnym momencie kibice jeszcze mocniej będą nas wspierać

Po dziesięciu miesiącach, Samu Corral znów jest w rytmie meczowym. Hiszpan zagrał już w dwóch spotkaniach o punkty, oraz także wystąpił w meczu kontrolnym z Lechem Poznań. Napastnik biało-czerwono-białych w rozmowie z ŁKS TV, opowiedział o przygotowaniach do meczu z Arką i apelował o wsparcie kibiców w niedzielne wczesne popołudnie.

O powrocie na boisko

– Czuję się dobrze, z każdym dniem jest coraz lepiej. Chcę jak najszybciej wrócić do swojej najlepszej dyspozycji. Codzienne treningi z całym zespołem, na pewno pomagają w powrocie do dawnej dyspozycji. Wszystko wygląda już coraz lepiej i wiem, że czas pracuje na moją korzyść. Najlepszą wersję samu zobaczycie najpóźniej w lutym, czyli wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej. 

O sparingu z Lechem Poznań

–  Tak to był bardzo pożyteczny test. W lidze zagrałem wcześniej 10 minut, teraz przeciwko Lechowi 40 minut. Najważniejsze dla mnie, że czułem się dobrze i powoli odzyskuję rytm meczowy. Zawsze wolę sparingi z silniejszymi przeciwnikami. W Poznaniu przegraliśmy, ale mieliśmy swoje okazje. Ja także. Jestem zadowolony z tych 40 minut, które rozegrałem z Lechem. W sobotę popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych. Przeciwko tak klasowej drużynie nie może być ich aż tak dużo. 

O meczu z Arką

– Arka jest naprawdę mocnym zespołem, z którym ostatnio przychodzi nam często rywalizować. Wierzę, że zakończyliśmy już serię porażek przed własną publicznością i w niedzielę rozprawimy się z Arką. Na pewno nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. Musimy od samego początku kontrolować ten mecz. Bardzo potrzebujemy trzech punktów i liczę, że po twardej walce je wywalczymy. 

O sytuacji kadrowej

– Jestem pewien, że pokażemy, że jesteśmy odmienionym zespołem. Mieliśmy mnóstwo kontuzji przez ostatnie tygodnie, ale teraz sytuacja kadrowa poprawia się. Kolejni zawodnicy wracają do gry po urazach i to bardzo pozytywnie wpłynie na boiskowe oblicze naszego zespołu. 

O trudnej sytuacji w klubie

– Skupiamy się tylko na naszej pracy. To najlepsze co można teraz zrobić. Musimy dalej ciężko trenować, a sytuacja z pewnością niebawem się unormuje. Liczymy, że w tak szczególnym momencie kibice jeszcze mocniej będą nas wspierać. Przy głośnym dopingu z widowni dużo łatwiej będzie nam sięgnąć po trzy punkty. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119