Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Ricardinho w jedenastce 30. kolejki Fortuna 1. Ligi

Po niedzielnym spotkaniu z Puszczą Niepołomice piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zbierają sporo pochwał. Jedną z nich, wprost od redakcji tygodnika „Piłka Nożna”, dostał Ricardinho, który znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki.

Ricardinho bez wątpienia miał znaczny wypływ na finalny rezultat niedzielnego meczu z Puszczą Niepołomice. Brazylijczyk na początku drugiej połowy wyrównał wynik spotkania, a po wejściu na boisko Łukasza Sekulskiego również pokazywał się w kreowaniu gry ofensywnej.
 
Redakcja tygodnika „Piłka Nożna” uznała, że napastnik „Rycerzy Wiosny” był w miniony weekend jednym z jedenastu najlepszych piłkarzy na pierwszoligowym froncie. W argumentacji wyboru Brazylijczyka do zestawienia można przeczytać: „Pomógł „Rycerzom Wiosny” w odwróceniu losów meczu z Puszczą”.
 
Jedenastka 30. kolejki Fortuna 1. Ligi:
R. Leszczyński (Chrobry) – Marcjanik (Arka), Bondarenko (GKS Jastrzębie), Wypych (Odra), Podgórski (Korona) – Hanousek (Widzew), Grzeszczyk (GKS Tychy), Piła (Chrobry) – Sokół (Radomiak), Rumin (GKS Jastrzębie), Ricardinho (ŁKS) 
fot. Łukasz Żuchowski