Kibice

Ełkaesiak potrzebuje naszej pomocy!

Rafał, kibic Łódzkiego Klubu Sportowego ze Starego Polesia, a prywatnie ojciec dwójki maluchów potrzebuje pomocy biało-czerwono-białej rodziny. Ełkaesiak zbiera pieniądze na kosztowną terapię w Niemczech, która pomoże mu w walce z guzem mózgu.

Rafał Szczepaniak kończy właśnie 26 lat. Obawia się jednak, że przez glejaka w IV stopniu zaawansowania mogą to być jego ostatnie urodziny. Niespełna rok temu ełkaesiak został ojcem dwójki bliźniaków, więc walka o zdrowie Rafała nabrała dodatkowego wymiaru.

Badanie histopatologiczne wykazało, że Rafał walczy z glejakiem w IV stopniu zaawansowania. Tak zaczęła się radio i chemioterapia, ból niemal niemożliwy do przeżycia i walka o każdą sekundę nadziei… Z dala od dzieci i żony, osłabiony i przerażony musiał walczyć o wszystko. Leczenie nie przyniosło spodziewanych rezultatów. Guz odrósł w nowym miejscu i spowodował niedowład lewej strony ciała.

Szansą dla Rafała jest terapia immunologiczna, której może poddać się w Kolonii. Niestety, jest ona naprawdę kosztowna. Łodzianina można jednak wesprzeć wpłacając nawet symboliczną kwotę na ZRZUTKĘ. Do zebrania pozostała jeszcze spora suma, jednak ełkaesiacka rodzina już nie raz pokazała, że jest w stanie zrobić naprawdę dużo!

W celu zebrania pieniędzy potrzebnych na operację Rafała powstała również specjalna grupa z licytacjami. Znajdziecie na niej wiele przedmiotów, również tych z ełkaesiackim motywem – GRUPA.