Ricardinho piłkarzem meczu z Chrobrym Głogów

Zdaniem czytelników ŁKSFans najlepszym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego z Chrobrym Głogów był Ricardinho. Brazylijski napastnik okazał się bezkonkurencyjny, uzyskując jedną trzecią wszystkich głosów.

Ricardinho po raz drugi w tym sezonie znalazł uznanie w oczach kibiców ŁKS-u. Wcześniej Brazylijczyk został wybrany piłkarzem meczu ze Stomilem Olsztyn, w którym okazał się bohaterem „Rycerzy Wiosny”.

W sobotę popularny „Rico” nie zdołał dopisać do swojego dorobku ani bramki, ani asysty, jednak wciąż był znaczącą postacią drużyny trenera Mamrota. Napastnik pokazywał się z dobrej strony w ofensywie, a po wejściu na boisko Łukasza Sekulskiego, również i w kreowaniu sytuacji strzeleckich.

Czytelnicy ŁKSFans na Brazylijczyka 31% głosów. Drugi w zestawieniu Maksymilian Rozwandowicz zgromadził na swoim koncie 13%, a trzeci Łukasz Sekulski o jeden punkt procentowy mniej.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport