Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy wznowiły treningi. Jest nowy zawodnik!

Drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego podobnie jak pierwszy rozpoczął w poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej. Na treningu w ośrodku treningowym przy ulicy Minerskiej pojawiło się 23 zawodników, a wśród nich jeden nowy!

Nową twarzą w zespole jest Lamine Coulibaly, który zimą dołączył do Akademii ŁKS. Ten zawodnik urodził się w 2004 roku i jest nominalnym lewym obrońcą. Ostatnio reprezentował barwy Hutnika Kraków, w barwach którego występował w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Wcześniej 16-latek grał w klasie okręgowej w zespole MGTS Działoszyce. 

Zespół Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera dziś trenował na sztucznym boisku pod balonem i podobnie będzie jutro. Od środy piłkarze będą już pracować na świeżym powietrzu na boisku hybrydowym.

Na treningu pojawili się zawodnicy, którzy do tej pory trenowali z pierwszym zespołem, ale decyzją sztabu szkoleniowego nie wzięli udziału w treningu drużyny Wojciecha Stawowego. 

Podczas przerwy świąteczno-zimowej w Akademii ŁKS doszło także do zmiany w kadrze trenerskiej. W sztabie szkoleniowym zespołów U-16 i U-17 Romualda Solarka zastąpił Mariusz Zasada. 38-latek to były zawodnik biało-czerwono-białych. Jesienią 2003 roku rozegrał dla klubu 12 meczów.

Kadra zawodników na pierwszym treningu rezerw:

Bramkarze: Jan Zareda, Tomasz Kucharski, Dominik Stanny

Obrońcy: Oskar Koprowski, Lamine Coulibaly, Mieszko Lorenc, Marek Niedźwiecki, Aleksander Ślęzak, Stanisław Lasota, Mateusz Bąkowicz

Pomocnicy: Piotr Tazbir, Artur Sójka, Igor Lambrecht, Adrian Czypicki, Tomasz Górecki, Mikołaj Lipień, Jakub Piela, Jakub Romanowicz, Michał Karlikowski

Napastnicy: Dawid Lebkuchen, Jakub Piotrowski, Dariusz Gmosiński, Adam Król