Rezerwy ŁKS-u? Zwycięzcy! Orkan – ŁKS II 0:1

W meczu na szczycie IV ligi łódzkiej padła zaledwie jedna bramka. Ta, dała rezerwom Łódzkiego Klubu Sportowego zwycięstwo nad Orkanem Buczek!

W Buczku doszło w sobotę do starcia na szczycie IV ligi łódzkiej, w którym tamtejszy Orkan podejmował drugi zespół ŁKS-u. Warunki atmosferyczne panujące nad stadionem nie pomagały w grze, czego efektem była bardzo mała widowiskowość spotkania.

Jedyna bramka w sobotnim spotkaniu padła w 35 minucie gry. Jej autorem był piłkarz ŁKS-u – Jakub Romanowicz. Po golu, aż do zakończenia spotkania, lider tabeli męczył się z trzecim zespołem stawki, jednak ostatecznie udało się zejść z boiska ze zwycięstwem.

Rezerwy ŁKS-u w tym sezonie wygrały ósme z rzędu spotkanie, inkasując przy tym komplet, 24 możliwych punktów. Za plecami Rycerzy Wiosny czyhają jednak zawodnicy zawodnicy Boruty Zgierz, którzy również dzisiaj ograli Jutrzenkę Warta 3:1, a w całym sezonie zebrali 22 „oczka”.

Kolejny mecz rezerwy ŁKS-u rozegrają już w najbliższy piątek. O godzinie 18 na obiekcie przy ul. Minerskiej ełkaesiacy podejmą Andrespolie Wiśniowa Góra.

Orkan Buczek – ŁKS II Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Romanowicz 35′ 

ŁKS II: Kot – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Vidmajer – Sójka, Lipień (56′ Lebkuchen), Guima – Piela (81′ Czypicki), Romanowicz (86′ Górecki), Gmosiński (70′ Karlikowski).

fot. Lens Strong