Raport z wypożyczeń: Mikołaj Maschera i Michał Brudnicki zagrali w pełnym wymiarze czasowym

Jak tym razem poradzili sobie wypożyczeni ełkaesiacy do innych klubów z niższych poziomów rozgrywkowych? Zapraszamy na raport z wypożyczeń.

Nasz raport zaczynamy od rozgrywek II ligi, gdzie drużyna Oskara Koprowskiego zagrała dwa spotkania. Oskar zagrał tylko w jednym meczu i na boisku zameldował się w 86 minucie. Znicz Pruszków wygrał z Gryfem Wejherowo 2:1 i na ten moment drużyna Oskara znajduję się na ostatnim miejscu w tabeli i tylko z jednym punktem.

Jakub Romanowicz zagrał w obu spotkaniach Pogoni Siedlce. W środę (21 sierpnia) Pogoń Siedlce zremisowała z Garbarnią Kraków 1:1, a Kuba zagrał 14 minut. Drugi mecz to starcie z Gryfem Wejherowo (Oskar Koprowski nie zagrał), które zakończyło się zwycięstwem Pogoni 1:0, a Romanowicz pojawił się na boisku w 86 minucie. Drużyna z Siedlec aktualnie plasuje się na 10. pozycji.

W III lidze Michał Brudnicki i Mikołaj Maschera schodzili z boisk w zupełnie różnych nastrojach. Michał zagrał całe spotkanie, ale na pewno o tym meczu będzie chciał jak najszybciej zapomnieć, tak samo reszta zawodników Unii Janikowo, którzy przegrali 6:0 w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią. Mikołaj również zagrał pełne 90 minut, a Kotwica Kołobrzeg zwyciężyła aż 5:1 i wskoczyła na 8. pozycję w tabeli.

Podsumowanie:

Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo) – 6 spotkań (455 minut)

Michał Brudnicki (Unia Janikowo) – 5 spotkań (450 minut), 1 czyste konto

Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg) – 5 spotkań (268 minut), 1 asysta

Jakub Romanowicz (Pogoń Siedlce) – 6 spotkań (121 minut)