Raport kartkowy: Z Termaliką bez Dąbrowskiego, Pirulo zagrożony

W niedzielę ełkaesiacy podejmą na Stadionie Króla Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Na murawie nie zobaczymy tego dnia Macieja Dąbrowskiego, który w meczu z Górnikiem Łęczna ujrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. O podobną karę obawiać się może Pirulo – Hiszpana dzieli od tego w tym momencie tylko jeden żółty kartonik.

Trener Moskal długo nie nacieszył się możliwością doboru składu bez patrzenia na kary dyscyplinarne – w poprzedniej kolejce czwartą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Maciej Dąbrowski, zatem kapitan ŁKS-u nie będzie mógł zagrać z Termaliką. Kolejnego napomnienia od sędziego może obawiać się Pirulo, którego po zobaczeniu kolejnego kartonika czeka podobna kara co „Dąbka”.

W zespole „Słoników” nikt nie będzie musiał pauzować za kartki, choć po poprzednim meczu z Chojniczanką lista zagrożonych taką karą wzrosła – w tym momencie są to Maciej Ambrosiewicz, Daniel Pietraszkiewicz i Tomas Poznar.

ŻÓŁTE KARTKI

Mateusz Kowalczyk – 5

Maciej Dąbrowski – 4 (zawieszony)

Pirulo – 3 (zagrożony)

Dawid Kort, Władysław Ochronczuk, Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Michał Trąbka, Jan Kuźma, Nacho Monsalve, Oskar Koprowski, Mieszko Lorenc, Bartosz Biel – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. Łukasz Żuchowski