Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Nacho nie zagra w Rzeszowie

W najbliższym spotkaniu ligowym z Resovią Rzeszów, sztab szkoleniowy ŁKS nie będzie mógł skorzystać z Nacho Monsalve. To pokłosie czerwonej kartki, którą Hiszpan obejrzał, w ostatnim meczu ze Stomilem Olsztyn.

Na kolejne napomnienia muszą uważać Piotr Janczukowicz i Javi Moreno. Obaj zgromadzili na swoich kontach po trzy żółte kartki i kolejna wykluczy ich z gry, w jednym meczu ligowym.

W drużynie naszego najbliższego rywala wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, biorąc pod uwagę sytuacje z kartkami, ale lista zagrożonych jest długa. Znajdują się na niej: Radosław Adamski, Damian Hilbrycht, Bartłomiej Wasiluk oraz ex-ełkaesiak, Jakub Wróbel.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Oskar Koprowski – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Jan Sobociński, Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski – 4

Piotr Janczukowicz, Javi Moreno – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Mateusz Bąkowicz, Nacho Monsalve, Ricardinho, Samu Corral – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Marek Kozioł, Mieszko Lorenc – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho, Nacho Monsalve– 1 (pauzuje)

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119