Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Przegląd prasy przed meczem z Puszczą Niepołomice

Przed nami mecz beniaminków, Łódzki Klub Sportowy w niedzielę będzie podejmował na Stadionie Króla Puszczę Niepołomice. Jednak to nie rywalizacja „Rycerzy Wiosny” z niepołomiczanami rozgrzała prasę w ubiegłych dniach, było to zatrudnienie w klubie z aleja Unii nowego wicedyrektora ds. sportowych Roberta Grafa.

ŁKS TV

Przed meczem ŁKS – Puszcza Niepołomice

Weszło.com

Oficjalnie: Robert Graf wiceprezesem ds. sportowych ŁKS-u

Robert Graf w przeszłości był dyrektorem sportowym m.in. Rakowa Częstochowa czy Warty Poznań.  – Mając na uwadze wyniki pierwszej drużyny i fakt posiadania dwóch zespołów rezerw, uznaliśmy, że potrzebujemy osoby, która wzmocni zarząd w zakresie spraw sportowych. (…). Wierzę, że pan Robert Graf, który z dniem 1 marca zostaje wiceprezesem ds. sportowych, bardzo nam w tym pomoże – mówił na konferencji prasowej Dariusz Melon, jeden z akcjonariuszy ŁKS-u

Cały artykuł TUTAJ

Interia Sport

ŁKS ma nowego właściciela. Klub przygotowuje się do spadku. „Jest decyzja”

Obaj właściciele zdają sobie sprawę, w jakiej sytuacji jest klub. Choć matematycznie ŁKS wciąż ma szanse na utrzymanie, to działacze podchodzą realnie i zaczynają się przygotowywać do pierwszej ligi. W tym celu już 1 marca obowiązki wiceprezesa objął Robert Graf. To były dyrektor sportowy Warty Poznań i Rakowa Częstochowa. W przypadku tego pierwszego klubu za niewielkie pieniądze udało się zbudować drużynę, która utrzymała się w ekstraklasie.

Cały artykuł TUTAJ

WP Sportowe Fakty

„Kiedy i z kim, jeśli nie z Puszczą?”. Mecz o życie w Łodzi z udziałem beniaminków

Przed nami kolejny trudny mecz. Z zespołem, który dawno nie wygrał i będzie chciał przerwać tę serię przeciwko nam. Zagrają u siebie, nie mają nic do stracenia. Zdajemy sobie jednak sprawę, w jakiej jesteśmy sytuacji, potrzebujemy punktów” – komentował trener Puszczy.

Cały artykuł TUTAJ

Goal.pl

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź

Puszcza Niepołomice może czuć pewien niedosyt, biorąc pod uwagę jej dotychczasowe rezultaty w rundzie wiosennej. Prowadziła zarówno ze Stalą, Legią, jak i Zagłębiem, natomiast żadnego z tych meczów nie udało się wygrać. Spotkania z Zagłębiem (2-2) i Legią (1-1) zakończyły się podziałem punktów, zaś ze Stalą porażką (1-2).

Cały artykuł TUTAJ

Gazeta Krakowska

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice. Mecz z zespołem, który nie wygrał od pół roku

20 sierpnia, czyli ponad pół roku temu, łódzka drużyna odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Drugie i ostatnie. W 2024 roku ŁKS przegrał wszystkie cztery mecze (w środę zaległy ze Stalą Mielec), ugrzązł na dnie tabeli z dorobkiem 10 punktów. Niepołomicki zespół po wznowieniu rozgrywek jeszcze nie wygrał, ale mając 22 „oczka” utrzymuje stykowy kontakt z bezpieczną strefą.

Cały artykuł TUTAJ