Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Problemy zdrowotne Arndta. Zagra z Puszczą?

We wczorajszym spotkaniu z Chrobrym Głogów na murawie nie pojawił się Dawid Arndt. Spowodowane to było problemem, o którym szkoleniowiec ŁKS-u, Kazimierz Moskal wspomniał na konferencji pomeczowej.

Nie wiadomo jak poważne były to problemy, ale wszystko wskazuje na to, że młody bramkarz będzie do dyspozycji Kazimierza Moskala już w następnym spotkaniu.

20-latek strzegł bramki ŁKS w trzech ostatnich spotkaniach. Wczoraj jego miejsce w bramce zajął, Marek Kozioł, a na ławce pojawił się Michał Kołba

– Dawid wczoraj przed treningiem zgłosił niedyspozycje, czuł się źle, więc zostawialiśmy go w domu, musieliśmy zmienić tę kadrę, wzięliśmy zamiast niego Michała Kołbę na rezerwę i w bramce musiał wystąpić Marek kozioł. Stąd taka decyzja było to naprawdę w ostatniej chwili tuż przed treningiem i wyjazdem tutaj do Głogowa.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119