Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa: Dominguez, Dąbrowski i „Rico” trenują z zespołem

Na piątkowej konferencji prasowej przed meczem z Miedzią Legnica trener Kibu Vicunia powiedział sporo pozytywnych informacji na temat sytuacji zdrowotnej w zespole. Do zajęć wracają kolejni kontuzjowani zawodnicy, a jeden z nich może zagrać już w sobotę!

Dominguez, Dąbrowski i Ricardinho trenują z zespołem

Od czwartku z całym zespołem trenują już Antonio Dominguez oraz Maciej Dąbrowski. Wcześniej do zajęć wrócił także Ricardinho, który ma być najbliżej składu meczowego. Trener Vicuna nie zdradził jednak czy Brazylijczyk pojedzie z zespołem do Legnicy.

Bąkowicz wraca w poniedziałek

Zdecydowanie szybciej niż początkowo zakładano do pełni zdrowia może wrócić Mateusz Bąkowicz. Młodzieżowiec już normalnie biega, a w poniedziałek ma wrócić do zajęć z resztą drużyny.

Corral potrzebuje jeszcze miesiąca

Jak zdradził na przedmeczowej konferencji prasowej trener Vicuna – Samu Corral potrzebuje jeszcze ok miesiąca, żeby móc zagrać w spotkaniu ligowym. Kontuzja, której zimą nabawił się hiszpański napastnik wymaga czasu na rehabilitację, choć „Samu” trenuje już z pełnym obciążeniem i całym zespołem.

Nacho dochodzi do siebie najwolniej

Hiszpański szkoleniowiec ŁKS enigmatycznie odniósł się również do sytuacji Nacho Monsalve. Stoper z Hiszpanii ma „dochodzić do siebie najwolniej” spośród wszystkich kontuzjowanych zawodników.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119