Fortuna Puchar PolskiPiłka Nożna

Premierowy gol Kelechukwu w barwach ŁKS

Kelechukwu Ibe-Torti w sobotę zdobył swoją premierową bramkę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Skrzydłowy biało-czerwono-białych trafił do siatki w wygranym 2:0 spotkaniu Totolotek Pucharu Polski z Unią Janikowo. 

18-latek po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie ŁKS-u od momentu przenosin do Łodzi z Escoli Varsovia. Po 22 minutach gry Nigeryjczyk cieszył się z pierwszego gola. Młody zawodnik wykorzystał ładne podanie Domingueza i po minięciu bramkarza skierował futbolówkę do pustej bramki.

Gol na pewno uskrzydli Kelly’ego, który coraz poważniej puka do drzwi wyjściowego składu łodzian. W tym sezonie wystąpił w pięciu spotkaniach „Rycerzy Wiosny”. Być może kolejną szansę dostanie już w najbliższym meczu ligowym z Chrobrym Głogów. 

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119