Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Plan letnich przygotowań ŁKS-u przed startem nowego sezonu w Fortuna 1. Lidze

W środę klub poinformował o planie przygotowań do nowego sezonu. W tym czasie zespół rozegra cztery sparingi i pojedzie na obóz do Woli Chorzelowskiej. 

Łódzki Klub Sportowy rozpocznie przygotowania miesiąc przed startem sezonu. Od 19 czerwca ełkaesiacy będą trenować na własnych obiektach, a 1 lipca wyjadą na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej. Na ten czas zostały zaplanowane cztery sparingi. Pierwszy z nich odbędzie się jeszcze przed wyjazdem na obóz, dwa na Podkarpaciu, a ostatni po powrocie do Łodzi. 

Harmonogram przygotowań ŁKS-u do sezonu 2024/2025:

19 czerwca – rozpoczęcie przygotowań

29 czerwca – pierwszy sparing (rywal do potwierdzenia)

1 lipca – początek zgrupowania w Woli Chorzelowskiej

6 lipca – sparing ze Stalą Mielec

9 lipca – sparing z Puszczą Niepołomice

10 lipca – powrót do Łodzi

13 lipca – ostatni sparing (rywal do potwierdzenia)

19-21 lipca – start ligi


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119