Piłka Nożna

Dwóch Ełkaesiaków powołanych do reprezentacji kraju

Rahil Mammadov i Artemijus Tutyskinas zostali powołani do swoich reprezentacji. Azer będzie miał szansę na występ w meczach towarzyskich z Albanią i Kazachstanem, a Litwin na grę w  półfinale turnieju Baltic Cup.

Rahil Mammadov ostatni raz został powołany w marcu, gdzie znalazł się w wyjściowym składzie z meczu z Bułgarią. W czerwcu będzie miał możliwość zmierzyć się Albanią (7 czerwca) i Kazachstanem (11 czerwca). Azer ma na swoim koncie już 16 występów w kadrze narodowej.

Natomiast selekcjoner reprezentacji Litwy, Edgaras Jankauskas wybrał zawodników, z którymi powalczy w turnieju Baltic Cup, a w ich szeregu znalazł się Artemijus Tutyskinas. Pierwszy półfinałowy mecz rozegrają już 8 czerwca przeciwko Łotwie. Finał został zaplanowany na 11 czerwca. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119