Pirulo piłkarzem meczu z Chrobrym Głogów

Po sobotnim zwycięstwie na wyjeździe w Głogowie, nie było można mieć wątpliwości, że to właśnie Pirulo zostanie wybrany przez czytelników ŁKSFANS.pl najlepszym zawodnikiem „Rycerzy Wiosny” w tym spotkaniu. Strzelec dwóch bramek udowadnia, że wciąż może wiele dawać na boisku Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.

Znając historię ostatnich spotkań ŁKS-u z Chrobrym Głogów, można było mieć wiele obaw co do rezultatu tego spotkania. Początkowo nerwy kibiców biało-czerwono-białych uspokoił Pirulo, który najpierw pewnie wykorzystał jedenastkę wywalczoną przez Bartosza Biela, a następnie podwyższył prowadzenie łodzian po zebraniu piłki wrzucanej w pole karne przez Nelsona Balongo (choć tam nieco pomógł fakt, iż odbiła się ona od jednego z obrońców gospodarzy).

Hiszpański pomocnik zebrał aż 53% wszystkich głosów w naszej sondzie. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Kowalczyk (23%) oraz Michał Trąbka (8%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport