Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Pirulo piłkarzem meczu z Chrobrym Głogów

Po sobotnim zwycięstwie na wyjeździe w Głogowie, nie było można mieć wątpliwości, że to właśnie Pirulo zostanie wybrany przez czytelników ŁKSFANS.pl najlepszym zawodnikiem „Rycerzy Wiosny” w tym spotkaniu. Strzelec dwóch bramek udowadnia, że wciąż może wiele dawać na boisku Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.

Znając historię ostatnich spotkań ŁKS-u z Chrobrym Głogów, można było mieć wiele obaw co do rezultatu tego spotkania. Początkowo nerwy kibiców biało-czerwono-białych uspokoił Pirulo, który najpierw pewnie wykorzystał jedenastkę wywalczoną przez Bartosza Biela, a następnie podwyższył prowadzenie łodzian po zebraniu piłki wrzucanej w pole karne przez Nelsona Balongo (choć tam nieco pomógł fakt, iż odbiła się ona od jednego z obrońców gospodarzy).

Hiszpański pomocnik zebrał aż 53% wszystkich głosów w naszej sondzie. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Kowalczyk (23%) oraz Michał Trąbka (8%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119