Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Piotr Lasyk sędzią meczu z Koroną Kielce

Mimo wczorajszego spotkania z GKS-em Jastrzębie przygotowania do sobotniego meczu z Koroną już trwają. Polski Związek Piłki Nożnej w czwartkowe popołudnie ogłosił sędziów na 5. kolejkę Fortuna 1. Ligi. Najbliższe spotkanie „Rycerzy Wiosny” poprowadzi 42-letni Piotr Lasyk z Bytomia.

Asystentami doświadczonego arbitra będą Damian Rokosz oraz Wojciech Szczurek, zaś sędzią technicznym zostanie Damian Gawęcki. Na meczu będzie także obecny VAR, za który będzie odpowiedzialny Jarosław Przybył wraz z asystentem – Marcinem Borkowskim.

Bytomski arbiter w poprzednich sezonach prowadził spotkania głównie na poziomie Ekstraklasy oraz I Ligi, choć w zeszłym sezonie był odpowiedzialny także za finał barażów w II Lidze. W tym sezonie sędziował w dwóch spotkaniach Ekstraklasy, w których pokazał 8 żółtych kartek, a także dwukrotnie odgwizdał rzut karny.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Piotra Lasyka:

Bilans: 1 zwycięstwo, 1 remis Bramki: 2-1

Sezon 2019/20:
01.12.2019 ŁKS Łódź – Cracovia 1:0 (Ekstraklasa)
01.03.2020 Arka Gdynia – ŁKS Łódź 1:1 (Ekstraklasa)

Fot. Jakub Porzycki


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119