Piłka NożnaRezerwyWypowiedzi

Paweł Drechsler: Wiele elementów naszej gry szwankowało, ale cieszy wynik końcowy

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego się nie zatrzymują. W sobotnim spotkaniu łodzianie pokonali w szlagierze piątej kolejki Wartę Sieradz. Po meczu Paweł Drechsler był zadowolony z wyniku końcowego, choć nie do końca zadowoliła go gra obronna biało-czerwono-białych.

– Mimo wysokiego wyniku nie zdominowaliśmy przeciwnika w takim stylu jak byśmy sobie tego życzyli. Wiele elementów naszej gry szwankowało. Szczególnie gra po stracie piłki. Nie najlepiej wyglądaliśmy też w fazie atakowania, a dokładnie w momencie budowania gry od własnej bramki. W tym elemencie jest wiele do poprawy. Oczywiście cieszy końcowy wynik i kolejne trzy punkty. Musimy natomiast zrobić wszystko, aby w kolejnych meczach nie tracić tak wielu goli, gdyż nie zawsze nadarzy się okazja do strzelenia sześciu bramek – powiedział po meczu Paweł Drechsler, który prowadzi drużynę rezerw z trenerem Marcinem Matysiakiem.