Paweł Drechsler po meczu rezerw z Polonią Piotrków Trybunalski

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego po ciężkiej walce pokonały w sobotę Polonię Piotrków Trybunalski 3:2. Po spotkaniu trener Paweł Drechsler zabrał głos na temat występu swoich podopiecznych. 

– Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy i nasze oczekiwania się potwierdziły. Źle zaczęliśmy spotkanie, mimo tego, że przeciwnik nie ruszył mocno do ataku. Po stracie gola wciąż było nam trudno złapać odpowiedni rytm gry. Na szczęście w piłce nożnej bramkę można zdobyć na kilka sposobów. Niekoniecznie z gry. Nam udało się strzelić dwa gole po stałych fragmentach z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzeci gol po ataku szybkim ustabilizował nasza grę i dodał nam pewności. Już patrzymy w przyszłość i szykujemy się do kolejnego spotkania, które również nie będzie łatwe – powiedział po spotkaniu trener Paweł Drechsler.

Drugi zespół ŁKS w kolejnej kolejce zagra na wyjeździe z Orkanem Buczek. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 5 września o godzinie 17:00. Dla ełkaesiaków będzie to okazja na zrewanżowanie się Orkanowi za wstydliwą porażkę 1:7 na inaugurację poprzedniego sezonu.