Piłka NożnaRezerwyWypowiedzi

Paweł Drechsler po meczu rezerw z Polonią Piotrków Trybunalski

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego po ciężkiej walce pokonały w sobotę Polonię Piotrków Trybunalski 3:2. Po spotkaniu trener Paweł Drechsler zabrał głos na temat występu swoich podopiecznych. 

– Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy i nasze oczekiwania się potwierdziły. Źle zaczęliśmy spotkanie, mimo tego, że przeciwnik nie ruszył mocno do ataku. Po stracie gola wciąż było nam trudno złapać odpowiedni rytm gry. Na szczęście w piłce nożnej bramkę można zdobyć na kilka sposobów. Niekoniecznie z gry. Nam udało się strzelić dwa gole po stałych fragmentach z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzeci gol po ataku szybkim ustabilizował nasza grę i dodał nam pewności. Już patrzymy w przyszłość i szykujemy się do kolejnego spotkania, które również nie będzie łatwe – powiedział po spotkaniu trener Paweł Drechsler.

Drugi zespół ŁKS w kolejnej kolejce zagra na wyjeździe z Orkanem Buczek. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 5 września o godzinie 17:00. Dla ełkaesiaków będzie to okazja na zrewanżowanie się Orkanowi za wstydliwą porażkę 1:7 na inaugurację poprzedniego sezonu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119