Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Kamil Rozmus oficjalnie w Górniku Łęczna

Kamil Rozmus został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. Były zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego podpisał roczny kontrakt, ważny do 30 czerwca 2021 roku.

„Rozi” po wygaśnięciu umowy z biało-czerwono-białymi przez dwa miesiące pozostał bez klubu. W połowie sierpnia pojawił się na treningu Górnika, ale dopiero dziś sfinalizowano transfer.

Kamil Rozmus spędził przy Alei Unii cztery i pół roku. W biało-czerwono-białych barwach rozegrał 84 spotkania i zdobył jednego gola w starciu z Wartą Działoszyn w III lidze.

26-latek będzie 15 ex-ełkaesiakiem, który stanie na drodze ŁKS-u w tym sezonie. Całe zestawienie znajdziecie TUTAJ.

„Rycerze Wiosny” zagrają z Górnikiem po raz pierwszy w tym sezonie w Łęcznej pod koniec listopada. Rozmus szansę zaprezentowania się przed łódzka publicznością będzie miał w 31 kolejce (22-23.05.2021).

Foto: Górnik Łęczna