Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy termin meczu z Miedzią Legnica

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył termin kolejnego spotkania ełkaesiaków. Wiemy już kiedy „Rycerze Wiosny”, pod wodzą Marcina Pogorzały, zmierzą się z Miedzią Legnica.

Pojedynek biało-czerwono-białych z „Miedzianką” odbędzie się w piątek, 25 marca o godzinie 20:30. Gospodarzem tego meczu będzie Łódzki Klub Sportowy. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport.

Co warto zaznaczyć, będzie to jedyne spotkanie 25. kolejki Fortuna 1. Ligi, które zostanie rozegrane w ten weekend. Pozostałe spotkania zostały przełożone ze względu na powołania reprezentacyjne dla zawodników z Polski i zagranicy. Termin rezerwowy przypada w dniach 5 – 7 kwietnia.

Znamy więc, jak na razie terminy dwóch kolejnych spotkań ełkaesiaków, które nastąpią po sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn. Prezentują się one następująco:

20 marca (niedziela), 12:40 Resovia – ŁKS Łódź

25 marca (piątek), 20:30 ŁKS Łódź – Miedź Legnica