Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy termin meczu z Miedzią Legnica

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył termin kolejnego spotkania ełkaesiaków. Wiemy już kiedy „Rycerze Wiosny”, pod wodzą Marcina Pogorzały, zmierzą się z Miedzią Legnica.

Pojedynek biało-czerwono-białych z „Miedzianką” odbędzie się w piątek, 25 marca o godzinie 20:30. Gospodarzem tego meczu będzie Łódzki Klub Sportowy. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport.

Co warto zaznaczyć, będzie to jedyne spotkanie 25. kolejki Fortuna 1. Ligi, które zostanie rozegrane w ten weekend. Pozostałe spotkania zostały przełożone ze względu na powołania reprezentacyjne dla zawodników z Polski i zagranicy. Termin rezerwowy przypada w dniach 5 – 7 kwietnia.

Znamy więc, jak na razie terminy dwóch kolejnych spotkań ełkaesiaków, które nastąpią po sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn. Prezentują się one następująco:

20 marca (niedziela), 12:40 Resovia – ŁKS Łódź

25 marca (piątek), 20:30 ŁKS Łódź – Miedź Legnica

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119