Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Dąbrowski i Wolski nie zagrają ze Stomilem

Trener ełkaesiaków, Marcin Pogorzała nie będzie mógł skorzystać w sobotę z dwóch zawodników. Z powodu nadmiaru żółtych kartek, jedno spotkanie będą pauzować Maciej Dąbrowski i Maciej Wolski. 

Obaj Maciejowie zostali ukarani żółtymi kartkami przez sędziego, w środowym zaległym spotkaniu z Puszczą Niepołomice i nie pomogą drużynie w najbliższym spotkaniu. Jedynym zagrożonym pauzą w drużynie jest Piotr Janczukowicz, ale skrzydłowego nie zobaczymy na boisku w sobotę z powodu kontuzji.

W drużynie naszego najbliższego rywala wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, biorąc pod uwagę sytuacje z kartkami, ale lista zagrożonych jest bardzo długa. Znajdują się na niej: Merveille Fundambu, Łukasz Moneta, Maciej Spychała, Beniamin Czajka, Jonathan Simba Bwanga oraz ex-ełkaesiak, Maciej Dampc. 

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Jan Sobociński, Oskar Koprowski, Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski4 (pauzują)

Piotr Janczukowicz – 3 (zagrożony)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Javi Moreno, Mateusz Bąkowicz, Nacho Monsalve – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Marek Kozioł, Mieszko Lorenc, Ricardinho, Samu Corral – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119