Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Ostatni na wyjeździe. Zapowiedź meczu z Zagłębiem Lubin

Przed piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie. Statystyka spotkań spotkań rozegranych na boisku rywala „Rycerzy Wiosny” wygląda koszmarnie, ełkaesiacy wygrali jedno starcie, jedno zremisowali i aż czternaście przegrali. Miejmy nadzieję, że przynajmniej na koniec sezonu ŁKS dobrze zaprezentuje się „w delegacji” i zdoła przywieźć z Lubina trzy punkty. 

Marcin Matysiak (trener ŁKS): – Obejmując pierwszy zespół, miałem ambicję, cele, nadzieję, ale nie udało się tego zrealizować i na pewno pierwsze co robię, to po prostu patrzę wewnątrz siebie i szukam co mogłem zrobić lepiej, żeby wyciągnąć z tego jak najwięcej doświadczenia. Każdy mecz przeżywam, na każdym meczu bardzo mi zależy. Pomimo tego, że już spadliśmy, to i tak chciałbym, żebyśmy do końca godnie reprezentowali Łódzki Klub Sportowy.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia): – ŁKS-u pokazuje, że potrafi grać w piłkę. Byli w stanie toczyć wyrównane boje z czołówką tabeli. Ta drużyna jest groźna. Można w cudzysłowie powiedzieć, że jest to mecz pułapka, bowiem jak się nie wygra, to wszyscy odbierają taki wynik jako niespodziankę. ŁKS gra bez obciążeń i wtedy zespół pokazuje naprawdę, na co ich stać.

Ostatnie spotkania 

Tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa

Dobrą informacją dla Marcina Matysiaka jest fakt, że żaden z piłkarzy ŁKS-u nie będzie musiał pauzować za kartki w spotkaniu z Zagłębiem. Z powodu urazu w poniedziałkowym meczu nie zagrają natomiast Husein Balić i Michał Mokrzycki, pod dużym znakiem zapytania stoi także występ Jakuba Letniowskiego. wszyscy pozostali piłkarze będą brani pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

W drużynie z Lubina, żaden z piłkarzy nie pauzuje za kartki, żaden nie jest również kontuzjowany.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Zagłębiem Lubin, będzie transmitowane na antenie Canal+Sport 3 oraz Canal+Sport 5. Mecz będzie też dostępny na platformie CANAL+ Online. Początek studia o 18:30, a trzydzieści minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny: Sebastian Krasny 

Asystenci: Sebastian Mucha, Michał Sobczak 

Sędzia techniczny: Maciej Pelka

Sędziowie VAR: Tomasz Musiał, Marek Arys

Więcej o meczu Zagłębie – ŁKS 

Raport kartkowy

Słów kilka 

Sędzia

Konferencja trenera Marcina Matysiaka 

fot. Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119