Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie. Mateusz Wysokiński zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Łódzki Klub Sportowy pozyskał nowego zawodnika! Mateusz Wysokiński dołączył do Rycerzy Wiosny i związał się z klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok!

Mateusz Wysokiński to zawodnik grający na pozycji środkowego pomocnika, który odpowiedzialny jest również za defensywę. Ostatnie trzy lata spędził w KKS-ie Kalisz, gdzie był podstawowym zawodnikiem, a po zakończonym sezonie został wybrany przez TVP Sport do najlepszej jedenastki sezonu 2. Ligi. 

W swoim pierwszym roku w Kaliszu wystąpił w 29 meczach 2. Ligi, gdzie strzelił 5 bramek i 2 meczach Fortuna Pucharu Polski. W sezonie 2022/2023 zaliczył 33 występy, 5 goli i 1 asystę w lidze oraz 5 występów w pucharze, które podkreślił bramką. W ostatnim sezonie rozegrał łącznie 36 spotkań i strzelił dwie bramki oraz zaliczył pięć asyst. 

Wysokiński złączył się z Łódzkim Klubem Sportowym dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Mateusz witamy w Łodzi i życzymy powodzenia w biało-czerwono-białych barwach!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119