Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Bąkowicz będzie pauzował sześć tygodni!

Wiemy już jak długa przerwa w grze czeka Mateusza Bąkowicza. Młodzieżowca Łódzkiego Klubu Sportowego nie zobaczymy na boisku, przez około sześć tygodni.

Prawy obrońca doznał kontuzji, w pierwszej połowie meczu ze Stomilem Olsztyn. Po starciu powietrznym z rywalem, niefortunnie upadł na murawę, uszkadzając staw skokowy. Niestety to następny problem dla Kibu Vicuñi, któremu co mecz wypadają kolejni zawodnicy.

„Bąku” wracaj szybko do zdrowia!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119