Koszykówka

Kapitan zostaje na dłużej! Norbert Kulon przedłużył umowę z ŁKS-em Coolpack

To jedna z najważniejszych informacji w kontekście budowania kadry ŁKS-u Coolpack na pierwszoligowy sezon. Kapitan drużyny, Norbert Kulon, zostaje w klubie na dwa kolejne lata!

Do Łodzi Norbert Kulon trafił przed rozpoczęciem sezonu 2021/22. Doświadczony rozgrywający po zejściu do 2. Ligi był, co dość oczywiste, jednym z filarów drużyny. I to nie zmieniło się przez wszystkie jak dotąd sezony.

Rozgrywający średnio na mecz rzuca 15 punktów. W szatni jest kapitanem i filarem drużyny. W najbliższym czasie najprawdopodobniej to się nie zmieni, bo w piątek ŁKS Coolpack poinformował o przedłużeniu umowy z Norbertem Kulonem na dwa kolejne lata.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119