NewsPiłka Nożna

Oficjalnie: ŁKS zakończy letnie przygotowania sparingiem ze Zniczem Pruszków

Jak niedawno informowaliśmy, ostatnim sparingpartnerem ełkaesiaków podczas letnich przygotowań nie będzie GKS Tychy, a drugoligowy Znicz Pruszków. Mecz odbędzie się na tydzień przed startem rozgrywek Fortuna 1. Ligi, w sobotę 9 lipca. 

W tym tygodniu nasza redakcja informowała o tym, że biało-czerwono-biali nie rozegrają sparingu z GKS-em Tychy. Mecz został odwołany na prośbę „Tyskich„, po tym, jak ogłoszono oficjalny terminarz Fortuna 1. Ligi – ligowe starcie ŁKS-u z tyszanami odbędzie się już w 2. kolejce, więc z punktu widzenia sztabów obydwu zespołów takie spotkanie nie miałoby sensu.

Wkrótce znaleziono nowego sparingpartnera, z którym ełkaesiacy zagrają w ramach ostatniego sprawdzianu przed ligowymi bojami. Będzie nim Znicz Pruszków, z którym biało-czerwono-biali grali także ostatni sparing przed sezonem 2021/22.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 9 lipca, a odbędzie się na Stadionie Króla. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00. Sprzedaż biletów będzie prowadzona jedynie stacjonarnie przed meczem, w kasach przy al. Unii Lubelskiej, a bilet normalny będzie kosztował 10 zł. Do dyspozycji kibiców będzie dostępny sektor VIP.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119