Oficjalnie: ŁKS zakończy letnie przygotowania sparingiem ze Zniczem Pruszków

Jak niedawno informowaliśmy, ostatnim sparingpartnerem ełkaesiaków podczas letnich przygotowań nie będzie GKS Tychy, a drugoligowy Znicz Pruszków. Mecz odbędzie się na tydzień przed startem rozgrywek Fortuna 1. Ligi, w sobotę 9 lipca. 

W tym tygodniu nasza redakcja informowała o tym, że biało-czerwono-biali nie rozegrają sparingu z GKS-em Tychy. Mecz został odwołany na prośbę „Tyskich„, po tym, jak ogłoszono oficjalny terminarz Fortuna 1. Ligi – ligowe starcie ŁKS-u z tyszanami odbędzie się już w 2. kolejce, więc z punktu widzenia sztabów obydwu zespołów takie spotkanie nie miałoby sensu.

Wkrótce znaleziono nowego sparingpartnera, z którym ełkaesiacy zagrają w ramach ostatniego sprawdzianu przed ligowymi bojami. Będzie nim Znicz Pruszków, z którym biało-czerwono-biali grali także ostatni sparing przed sezonem 2021/22.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 9 lipca, a odbędzie się na Stadionie Króla. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00. Sprzedaż biletów będzie prowadzona jedynie stacjonarnie przed meczem, w kasach przy al. Unii Lubelskiej, a bilet normalny będzie kosztował 10 zł. Do dyspozycji kibiców będzie dostępny sektor VIP.

Fot. ŁKS Łódź